ЗРОБИМО КРУТИЙ ВІДОС

ДОРОГО

,тому що

ЯКІСНО! 

bord2yel.png
bord yel.png
Хочеш дешево,
закривай вікно
Video.png
 

НАША КОМАНДА МОЖЕ СТВОРЮВАТИ

відео реклама 3.jpg

Рекламне відео

Створюється для підвищення впізнаваності бренду або продукції, його популяризації. Основна мета контенту – не продавати, а просувати бренд, товари, послуги, підштовхнути глядачів до здійснення покупки.

Важливо, щоб після перегляду глядач запам'ятав основний посил.
 

час створення від 7-ми до 14-ти

робочих днів

від 390$

відеореклама.jpg

Промо - ролик

Він знайомить цільову аудиторію з властивостями, характеристиками продукту. Розрахований на глядачів, що зібралися здійснити покупку, але ще вибирають між кількома варіантами. У такій рекламі повинно бути розкриття несподіваної правди перед глядачем, про яку всі знали, але не могли сформулювати. Ваш бренд першим говорить про це. Це може бути якесь спостереження або помічена деталь. Така реклама зближує з аудиторією

час створення від 7-ми до 14-ти

робочих днів

від 300$

відео реклама 2.jpg

Презентаційне відео

Презентаційний ролик – це візитна картка для вашої компанії, тому дуже важливо передати глядачу всю інформацію про те які Ваші сильні сторони в чому привілеї, цим самим ви будете викликати прихильність до свого бізнесу.

час створення від 7-ми до 14-ти

робочих днів

від 249$

НАШІ ОСТАННІ РОБОТИ

Перший промо-ролик Гуцульської столиці - Верховина, дивиси і кажи ЙО!
Усі категорії
Усі категорії
ENTERTAINMENT
Entertainment
People & Blogs
Travel & Events
Перший промо-ролик Гуцульської столиці - Верховина, дивиси і кажи ЙО!

Перший промо-ролик Гуцульської столиці - Верховина, дивиси і кажи ЙО!

00:33
Відтворити відео
Вільний простір "Думка"

Вільний простір "Думка"

00:59
Відтворити відео
Реклама отеля Korston

Реклама отеля Korston

00:55
Відтворити відео
Тут зупиняється час. Реклама готелю "Стара Правда"

Тут зупиняється час. Реклама готелю "Стара Правда"

01:36
Відтворити відео

ТАК МИ ПРАЦЮЄМО

Ви телефонуєте або пишите нам

сюди (098) 97 38 936

з будь яким питанням

Далі, Ми обговорюємо

Ваше побажання

Готуємо бриф

Реалізація та оплата

Обмін враженнями про співпрацю.

А, ще Ми вміємо...

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ РЕКЛАМНОГО ВІДЕО

1.

Концепція (бриф). Найвідповідальніший етап, в якому все починається з ідеї. Далі ми визначаємо з клієнтом цільову аудиторію, на яку буде спрямована наша фінальна робота, стверджуючи підхід, стилістика, режисуру.

3.

Розкадрування. Вимальовується на основі скрипта. Це бачення режисера. Оскільки більше 80% матеріалу при перегляді ролика сприймається людиною візуально, важливо подати відеоряд на вищому рівні. Тут важлива не лише технічна складова, а й творча. Найчастіше люди прощають якісь технічні огріхи, але якщо в продукті немає творчості, він може просто не зачепити. В іншому, ми опрацьовуємо обидві складові.

5.

Звук. Після готовності відеоматеріалу створюється аудіодоріжка. Музика пишеться індивідуально або ж купується (наприклад, на стокових сайтах). Далі професійний диктор робить чистову озвучку в студії, озвучуються всі сцени, звукорежисер підбирає музичний супровід.

7.

Продвижение. В зависимости от запросов клиента, видеоролик продвигается нами в сети, настраивается реклама.

2.

Розробка сценарію. Створення відеороликів на замовлення без нього починати не можна. Сценарій (скрипт) - це основа рекламного відео. На даному етапі ми погоджуємо з клієнтом подачу, розписуємо на папері весь ролик від початку і до кінця. І тільки після його затвердження рухаємося далі.

4.

Складання кошторису та підготовка до зйомок. Згідно із затвердженою розкадровки прописується докладна фінансова кошторис з детальним описом переліку робіт. Обумовлюється сума і терміни виконання завдання.

6.

Пост-продакшн. Фінальний етап. Проводиться чистової монтаж, корекція кольору, накладаються спецефекти і графіка, зводиться аудіо.

8.

Створення рекламних роликів Київ. Тут використовують різні техніки - наприклад, постановочні зйомки з акторами, комп'ютерна анімація, інфографіка.

Якщо ролик анімаційний - ілюстратор малює все кадри, елементи.

Якщо відео складено з футажей - це займає менше часу, так як нічого з нуля малювати не доведеться.

Зйомка рекламних роликів вимагає групу з певної кількості людей, в залежності від складності. У не найскладнішій проект зазвичай задіяно до 10 осіб: режисер, оператор, менеджер по проекту, гример і костюмер, освітлювачі, актори. Крім того підключаються локейшн і кастинг-менеджери. Ціна залежить від кількості залученого персоналу, дорожнечі декорацій.

ДЛЯ ВАС, ВИКОНАЄМО

ПЕРШИЙ ЕТАП

БЕЗКОШТОВНО